Profesjonalna odzież outdorowa pełni swoje funkcje dzięki membranie oddychającej. W trakcie używania na jej powierzchni zalega brud, który zatyka pory membrany i osłabia jej właściwości. Dlatego odzież ta powinna być systematycznie prana ale przy zachowaniu szczególnej ostrożności. Kurtki można prać w pralce maksymalnie do temperatury 40 stopni C w profesjonalnym żelu do prania lub w niewielkiej ilości proszku bez użycia płynów zmiękczających ani płynów do płukania. Nie wolno suszyć odzieży na grzejnikach ani w ich pobliżu. Należy stosować wszystkie zalecenia zgodnie z instrukcją na metce.

Pamiętaj jednak, że nie wszystko jest wieczne. Jeśli zauważysz ,że izolacyjność cieplna i wodoodporność jest dużo niższa niż na początku użytkowania to znak, że kurtka wymaga ponownej ręcznej impregnacji. W ofercie naszego sklepu posiadamy profesjonalne środki do pielęgnacji odzieży outdorowej.

Aktywny wypoczynek gwarancją zdrowia i dobrej zabawy

Lodowisko w Muszynie
Skatepark w Muszynie
Trasy biegowe w Muszynie
Rowery górskie

Muszyna i okolice to doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek. Liczne trasy rowerowe i piesze, baseny, spływy pontonowe, skeatepark, malowniczo położone rzeki (raj dla wędkarzy) – latem – a zimą wyciągi narciarskie, trasy biegowe, lodowisko, skutery śnieżne dają każdemu możliwość wyboru własnej formy aktywności sportowej.

ZAPRASZAMY DO MUSZYNY

Kontakt

info@hans.com.pl
tel. sklep +48 605 332 993
tel. +48 605 450 079